0,00 zł

SmartEar i Disney łączą siły, wprowadzając serię naklejek na urządzenia słuchowe z ukochanymi postaciami Disney’a

2023-11-22
SmartEar i Disney łączą siły, wprowadzając serię naklejek na urządzenia słuchowe z ukochanymi postaciami Disney’a

SmartEar we współpracy z Disneyem przygotowali serię naklejek na urządzenia słuchowe. Na naklejkach można znaleźć ulubione postaci Disneya. Dzieci będą miały możliwość spersonalizowania swoich aparatów słuchowych i procesorów mowy wybranymi postaciami z filmów Disneya, między innymi z filmu Kraina Lodu oraz Nasze magiczne Encanto, bohaterami z serialu Lilo i Stich, czy kultowej Myszki Miki i Myszki Minnie. W przyszłości planowane są kolekcje naklejek inspirowane uniwersum Star Wars™ i MARVEL.

SmartEar to marka rodzinna, która od 2012 roku wspiera dzieci z problemami ze słuchem. Firma nie tylko tworzy produkty ułatwiające noszenie urządzeń słuchowych, ale również aktywnie wspiera rodziny w codziennym radzeniu sobie z niedosłuchem ich dzieci.

SmartEar zostało założone przez Aleksandrę i Dominika po narodzinach ich niesłyszącej córki Heleny. Jako rodzice, którzy chcieli pomóc swojej córce, byli sfrustrowani ograniczonymi możliwościami dostosowania aparatów słuchowych do potrzeb i komfortu dziecka. Postanowili działać, a narodziny Heli stały się początkiem firmy SmartEar.

Dominik i Aleksandra Gładysz, założyciele SmartEar, powiedzieli: „Naszą misją jest wspieranie codziennego życia dzieci z wadą słuchu oraz ich bliskich. Naklejki umożliwiają dzieciom wyrażanie siebie i pozwalają dzieciom spersonalizować ich indywidualny styl. Jesteśmy bardzo wdzięczni Disneyowi za umożliwienie nam czerpania inspiracji z ich niesamowitych postaci i bajek, co na pewno da siłę do działania i pozytywną energię dzieciom z niedosłuchem. Mamy nadzieję, że naklejki wzmocnią u dzieci ich pewność siebie i dodadzą radości oraz odwagi do noszenia urządzeń słuchowych.”

Firma SmartEar mająca siedzibę w Polsce, będzie również kwartalnie przekazywać Fundacji Profesora Skarżyńskiego w Kajetanach co najmniej 500 naklejek, aby udostępnić każdemu niepełnoletniemu podopiecznemu Fundacji naklejkę z postaciami Disneya na jego urządzenie słuchowe.

Klienci z całego świata mogą zakupić naklejki z bohaterami Disneya online na stronie https://www.smartear.pl/. Naklejki będą dostępne od grudnia 2023 roku.

###

 

SmartEar

SMART GROUP Aleksandra Gładysz
05-540 Ustanów, ul. Środkowa 30.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 668397739 (PL); 510066122 (ENG)
info@smartear.pl

www.smartear.pl
www.smartear.eu

Pokaż więcej wpisów z Listopad  2023

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1846 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-10
Szybko , wszystko zgodne z zamówieniem
2024-06-10
wszystko dobrze
pixel