0,00 zł

Blog

Życzenia świateczne

Z okazji zbliżajacych się Świat Bożego Narodzenia pragniemy przekazać Rodzinom z dziećmi z niedosłuchem najserdeczniejsze życzenia. Dużo siły i wiary w to, że wszystko jest możliwe! Niech Nowy Rok przyniesie Wam dużo zdrowia i szczęśliwych chwil.

Czytaj więcej
Higiena procesora mowy
Procesor mowy to zaawansowane urządzenie elektroniczne nieumożliwiające słyszenie osobom z głębokim niedosłuchem. Procesor jest niezwykle ważnym i niezbędnym elementem systemu implantu ślimakowego, który używany jest po paręnaście godzin dziennie. 
Czytaj więcej
Mikołaj z niedosłuchem :)
Grudzień jest gorącym miesiącem jeśli chodzi o kupowanie i wręczanie prezentów. Mikołaj i Gwiazdka to świetna okazja, aby uszczęśliwić nasze dziecko, a jednocześnie nas samych wręczając dziecku WARTOŚCIOWY prezent. Prezent taki który nie tylko bawi, lecz także uczy. Nie tylko zdobi, lecz także pomaga w codziennym użytkowaniu, czy utrzymaniu procesora mowy.
Czytaj więcej
Recycling zużytych baterii
Baterie słuchowe mimo swoich małych gabarytów mogą bardzo zanieczyścić glębę jeśli nie trafią do specjalistycznego punktu selektywnej zbiórki odpadów. Przecież nikt z nas nie chce zanieczyszczać otaczającego nas środkowiska. Dlatego  przypomnimy główne zasady dotyczące recycinglu baterii oraz ich opakowań.
Czytaj więcej
Głuche dziecko w słyszacej rodzienie
Zdarza się, że w zdrowej, słyszącej rodzinie, której od pokoleń problem niedosłuchu nie dotyczył rodzi się dziecko z dysfunkcją słuchu. Często rodzina nie przyjmuje do wiadomości faktu o stanie zdrowia swojego dziecka, wypiera diagnozę i na własną rękę szuka potwierdzeń, że doszło do jakiejś pomyłki.
Czytaj więcej
Budzik / pad wibracyjny dla niesłyszących
Zdażało Ci się zaspać przez mało efektywny budzik? Potrzebujesz czegoś co obudzi Cię w podróży służbowej? Budzi Cię zegarek ale nie lubisz z nim spać? Jeśli na czujesz że ten problem Cię dotyczy przczytaj więcej o produkcie od Bellman & Symfon.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1884 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Zamówienie złożone przez internet w piątek i dostarczone we wtorek Szybka i miła obsługa Towar nowy zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki Polecam bardzo Wszystko działa bez zarzutów
2024-07-17
wysyłka szybka, przedmiot zgodny z opisem dotarł w stanie idealnym, działa bez zastrzeżeń :)
pixel